HAKKIMIZDA

Firmamız Kasım 1998 yılında İzmir’de kurulmuştur. Ülkemizin saygın belediyelerinin Su sayacı rekor kilit aparatları,su kesme aparatları, Döküm Boru Tamir kelepçeleri paslanmaz boru tamir kelepçeleri imalatıyla sektöründe Hayallerini, sabırlı ve zahmetli bir çabanın sonucunda; uzman personeli, ilkeli çalışma anlayışı ve sorun çözmeye yönelik yaklaşımı ile kısa zamanda gerçeğe dönüştürmeyi başarmıştır.
 
2000 yılında ise Firmamız Ülkemizin kamu kurum ve kuruluşların düzenlemiş olduğu ihalelerde, tedarik br taahhüt etmiş olduğu işlerin ekonomik fiyat, kaliteli malzeme anlayışı ile sürekli gelişmeyi ve değişmeyi hedef alan, sosyal sorumlulukların paylaşıldığı bir yapı içerisinde, değişimi bünyesinde bir fırsat olarak görmeyi sağlayan, engin bir yönetim anlayışına sahiptir. Sürekli gelişim; firma için daha geniş pazar fırsatları, artan müşteri memnuniyeti, artan verimlilik ve etkin rekabet olanağı sağlamaktadır.
 
2005 Yıllının başında firmamız ülkemizin su alt yapı ek parçalarının üretici öncü firmalarınbayiliklerini ve dağıtıcılığını faaliyetlerine ekleyerek konusunda tamamlayıcı unsur olmuştur. 2009 yıllarda ise sektöründe öncü firmaların sürgülü vana ve döküm ek parça ürünlerinin yetkili satıcılığını almıştır.
 
SU-KA markası olarak ana hedefimiz, yılların birikimini teknolojik gelişmelerle harmanlayarak piyasaya sunduğumuz ürünlerimize her geçen gün yenilerini ekleyerek, dünya ölçeğinde alt yapı teknolojileri sektöründe önemli bir yere sahip olmaktır. Firmamız Uzun vadede, büyüyerek bir ulusal marka olmayı amaçlayan bu amaca ulaşmak için karı değil kazancı hedeflemektedir.
 
SU-KA için kazanç; öncelikle, çalışanlarının, müşterilerinin, tedarikçilerinin ve faaliyeti sırasında ticari anlamda ilişkide bulunduğu tüm kurum ve kuruluşların güvenini, saygısını ve memnuniyetini kazanmaktır.
 
Amacımız ve rekabet gücümüz var ve bizi bu amacımıza ulaştıracak kapasitemiz ve tecrübemiz olduğunu biliyoruz. Bunun ötesinde değerli müşteriler olmadan bir işin ayakta kalamayacağını ve başarıya ulaşılamayacağının da farkındayız. Bu nedenle de müşterilerimizi her şeyin en üstünde tutmaya devam edeceğiz.
 
Bugünü kurtarmanın değil, geleceği inşa etmenin peşinde olan SU-KA, gücünü, özveriyle çalışan, eğitimli, ekip ruhuna inanmış kadrosundan almaktadır.
 
“Büyük başarı kalpten gelir, beyinde büyür, ellerinizden hayata akar. Başlangıçta her şey hayaldir. O hayale, kalpte duygu, beyinde akıl, elde emek katılır.”
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen bize ulaşın.